پربازدید‌ترین مقالات
آخرین مقالات
چه زمانی بچه‌ها آماده رفتن به توالت هستند؟
1

چه زمانی بچه‌ها آماده رفتن به توالت هستند؟

آموزش دستشویی رفتن کودکان، موضوعی است که می‌تواند باعث نگرانی‌های زیادی برای والدین شود. کسانی که تازه پدر و یا مادر شده‌اند از راهنمایی‌های ضد و نقیض فامیل، دوستان و افراد مجرب گیج و سردرگم می‌شوند. بسیاری از والدین در مورد زمان شروع آموزش توالت رفتن یا "آموزش جیش کردن" اطمینان ندارند. واقعیت اینجاست که همه بچه‌ها در یک سن آماده آموزش نیستند، بنابراین مهم است که کودک خود را تا بروز نشانه‌های آمادگی مانند توقف یک فعالیت برای چند ثانیه یا گرفتن پوشک خود، نظاره کنید.

25 دی 1399 | زمان مطالعه: 8 دقیقه
من؛ اضطراب و نیسان آبی
19

من؛ اضطراب و نیسان آبی

ساعت چهار و ده دقیقه عصر بود که از خواب بیدار شدم، ساعت گوشی رو چندمرتبه‌ای کوک کرده بودم اما بیدار نشده بودم! به سرعت خودم رو آماده کردم که سمت سالن همایش برم و از ساعت 17 تا 21 به عنوان مجری، اجرای “سمینار مدیریت اضطراب و استرس”رو به مناسبت شب یلدا برای مدیران و کارآفرینان برگزار کنم. جورابام توی دستم، شونه توی دهنم، گوشی و دفترم توی جیب‌های کتم بود که تا ریموت پارکینگ رو زدم و در بالا رفت همه چیز شروع شد!

20 دی 1399 | زمان مطالعه: 10 دقیقه
چگونه بچه‌ها نژاد و هویت را می‌فهمند؟
16

چگونه بچه‌ها نژاد و هویت را می‌فهمند؟

نژاد به بزرگ‌ترین گروه‌های انسان گفته می‌شود. نژاد به خصوصیات بیولوژیکی شخص برمی‌گردد و شامل رنگ پوست، رنگ مو، رنگ چشم و مشخصاتی از این قبیل است. نژادهای انسان به عنوان گروه‌های جمعیتی بزرگی تعریف می‌شوند که گنجینه ژنی، آن‌ها از یکدیگر متفاوت است.

20 دی 1399 | زمان مطالعه: 6 دقیقه
بلاگ آن‌آموز راه‌اندازی شد
12

بلاگ آن‌آموز راه‌اندازی شد

خبر خوب اینکه بلاگ آن‌آموز راه‌اندازی شد، ما سعی می‌کنیم که بروزترین و معتبرترین مقالات و مطالب را در حوزه‌های مشاوره و روانشناسی، سلامت، تغذیه و توسعه فردی انتخاب، ترجمه و یا تالیف کنیم. ترجمه و تالیف مقالات و مطالب توسط تیم مجرب، متخصص و عاشق نوشتن و خلاق آن‌آموز انجام میشه.

20 دی 1399 | زمان مطالعه: 1 دقیقه