حساب کاربری آن آموز

1- افراد باید از شناسه (ایمیل) و رمز عبور خود محافظت نمایند و به هیچ عنوان اطلاعات شخصی خود را در اختیار شخص دیگری قرار ندهند و در اگر به هر دلیلی اطلاعات کاربری در اختیار شخص دیگری قرار گرفت مسئولیت این امر به عهده خود افراد می باشد.

2- زمانی که از استفاده غیرمجاز از نام کاربری، رمز، حساب، یا محتوای خریداری‌شده خود مطلع گشتید، باید در سریعترین زمان ممکن به ما اطلاع دهید.

3-دسترسی بلند مدت به دوره های آموزشی شرکت شده توسط شما یکی از اهداف ما می باشد، به همین منظور حداقل دوره های آموزشی برای 3 سال دسترس خواهد بود. اما دوره هایی ممکن است به هر دلیلی (استقبال خیلی کم کاربران، قدیمی شدن موضوع آموزشی و....) حذف شوند، در این صورت قبل از حذف دوره آموزشی از طریق ایمیل و راه های ارتباطی دیگر به شما اطلاع خواهیم داد.

4-اگر در دسترسی به دوره های آموزشی، شرکت در دوره های آموزشی و یا دسترسی به حساب کاربری دچار مشکل شدید می توانید با ما تماس بگیرید.

5-محتوای خریداری شده توسط شما مجوز استفاده از محتوای آموزشی برای شما می باشد و شما مالکیت محتوا را بر عهده ندارید. تمام قیمت های بر روی وب سایت آن آموز برابر با تومان (10 ریال ایران) است و مسئولیت هزینه‌های تبدیل نرخ و وجه از ارز مورد نظر شما، بر عهده خود شما است. هزینه تبدیل توسط موسسه مالی شما تعیین می‌شود، و در حوزه عمل ما نیست.

6-هنگامی که میخواهید در دوره آموزشی (رایگان یا پولی) شرکت کنید باید وارد حساب کاربری خود شوید و میتوانید دوره های مورد نظر را آنلاین تماشا و یا دانلود کنید.

حق انتشار و تالیف

1- حق انتشار و وتالیف و مالکیت دوره های آموزشی تولیده شده در آن آموز متعلق به آن آموز می باشد و کاربرانی که دوره های آموزشی پولی را دریافت می کنند حق انتشار دوره آموزشی را چه به صورت رایگان و چه بصورت پولی به هیچ فرد یا نهاد و سازمان و وب سایتی ندارند.

2- تمام تلاش آن اموز این می باشد تا با کیفیت ترین دوره آموزشی در سطوح مختلف برای کاربران تولید کند و همچنین سعی ما بر این است تا دوره هایی که توسط آن آموز تولید نمی شوند ولی در آن آموز منتشر می شوند با استانداردهای آن اموز مطابقت داشته باشد اگر کاربران عزیز بعد از تهیه دوره متوجه شدند دوره آموزشی مورد نظر مطابق با سرفصل های عنوان شده در آن آموز نمی باشد می توانند طی یک هفته اعتراض خود را اعلام کنند و اگر کارشناسان آن آموز اعتراض را درست تشخیص دادند به تصحیح سر فصل های دوره آموزشی مورد نظر و یا حذف دوره اموزشی از آن آموز می پزدازند و همچنین هزینه پرداختی دوره آموزشی مورد نظر به حساب کاربر واریز خواهد شد.

3- سعی ما بر محتوای آموزشی که توسط آن آموز تولید نمی شود و فقط عرضه می شود، این است که این نوع دوره های آموزشی دارای حداقل استانداردهای تعیین شده توسط آن آموز باشند ولی در عین حال آن آموز هیچ گونه مسئولیت مستقیمی در قبال این نوع دوره های آموزشی نخواهد داشت بدیهی است اگر محتوای آموزشی مغایر با قانون جرایم رایانه‌ای و مصادیق مرتبط با ماده ۲۰ ویا مغایر با شئونات اسلامی اخلاقی و ملی و یا مغایر با قوانین و مقررات جاری کشور و مصداق توهین به نظام، شخصیت های مذهبی، کشوری و لشگری، آن محتواها را بدون اطلاع به مدرس حذف کند.

تعهدات خاص مدرسان

1-مدرسین که در تولید محتوای آموزشی چه بصورت مستقیم و چه بصورت غیر مستقیم با آن آموز در ارتباط هستند به هیچ عنوان نباید دوره های تولید شده را به هیچ نهاد و سازمان و فرد و وب سایتی چه بصورت رایگان و چه بصورت پولی قرار بدهند.

2-مدرسین به هیچ عنوان نباید هیچ بخشی از محتوای آموزشی آن آموز را کپی کنند، تغییر دهند و یا به باز نشر آن بپردازند.

3-برای تدریس در آن آموز، مدرسین باید حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی را دارا باشند و همچنین مدرسین موظف به ارائه مدرک تحصیلی و رزومه خود می باشند.

4-مسئولیت تمامی دوره های تولید شده که بصورت مستقیم و غیر مستقیم توسط ما تهیه و تولید می شوند بر عهده ما می باشد و مدرسین زیر نظر ما به آموزش دوره آموزشی مورد نظر می پردازند.

5-مدرس متعهد می گردد که تمامی مباحثی را که در طول دوره آموزشی ارائه می دهد، از نظر علمی تضمین نماید و در صورتی که کاربران دوره محتوای دوره را از نظر علمی و محتوایی زیر سوال ببرند، این موضوع از طرف آن آموز بررسی می شود و در صورت اثبات این موضوع، دوره از وب سایت حذف و تمامی خسارت های وارد شده به آن آموز بر عهده مدرس است.

6-تمام مدرسین باید به صفحه می خواهم تدریس کنم مراجعه کنند و شرایط،قوانین و معیارهای ما را بپذیریند و فرم های مربوطه را تکمیل نمایند.

7-چنانچه کاربری در قسمت پرسش و پاسخ مربوط به هر دوره آموزشی سوالی تخصصی در مورد دوره آموزشی مورد نظر بپرسید مدرس موظف است طی 5 روز به سوالات تخصصی پاسخ بدهد.

8-مدرس موظف است اطلاعات همکاری، قرارداد و حساب کاربری خود را نگهداری کند، و از دقت و صحت تمامی اطلاعات آنها اطمینان کسب کند.